Kradis

Kradis

Transportavimas autovežiais

UAB „Kradis“ valdo 30 autovežių parką. Kasmet automobilių parkas atnaujinamas ir plečiamas. Visi autovežiai aprūpinti palydovinėmis stebėjimo sistemomis (GPS), kurios leidžia suteikti klientui operatyvią ir tikslią informaciją apie krovinio buvimo vietą. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos vairuotojai, organizuojami vairuotojų kvalifikacijos kėlimo kursai, vairuotojai yra pilnai susipažinę su krovinių tvirtinimo, vežimo, pakrovimo/iškrovimo kontrolės ir priežiūros standartais ir taisyklėmis.

Atliekame krovinių pristatymą „nuo durų iki durų“, siekdami, kad užsakovai būtų garantuoti patikėto darbo kokybe. Gabenami kroviniai apdraudžiami pagal tarptautinės CMR konvencijos reikalavimus 600 000 EUR suma.

Prekyba naudotais automobiliais

Kiekvienam ieškančiam naudoto automobilio, UAB „Kradis“ suteikia galimybę jį rasti mūsų skelbimų bazėje. Naudojantis mūsų paieškos įrankiais, lengva rasti norimą automobilį, sužinoti jo kainą bei technines charakteristikas, suprasti pirkimo aplinkybes, sužinoti, ar yra lizingavimo galimybė.

Turime didelę patirtį naudotų automobilių prekybos srityje, todėl profesionaliai galime Jums padėti įsigyti mūsų pasiūloje turimą automobilį ar surasti norimą automobilį pagal jūsų pageidavimus.

Skelbimai Autoplius portale

Grįžti atgal